Nasze rozwiązania tworzymy tak, aby każdy mógł do nich dotrzeć. Nie ważne jakiej przeglądarki używa, ważne jest to, aby odwiedzający stronę mógł zawsze zobaczyć to co go interesuje w formie takiej, jakiej sobie Państwo życzą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przedstawiona oferta jest tworzona z myślą o konkretnym zadaniu i porusza kwestie ściśle związane z Państwa wymogami. Nie wsadzamy wszystkich serwisów w systemy cms zawierające 90% nie potrzebnych funkcji obciążających serwery a tworzymy indywidualne rozwiązania.
Dla interneuty nie jest najważniejsza duża ilość grafiki której załadowanie bardzo bardzo długo trwa. Szczególnie dla mobilnych userów. Doświadczenie mówi, że osoba nie będzie czekała w nieskończoność. Znajdzie inną stronę o bardzo podobnej tematyce. Ładnie wyglądająca strona, nie przesadna odpowiada wszystkim.
To co robimy staramy się utrzymywać na takim poziomie, aby każda ze stron była zadowolona. Aplikacje pisane są w językach XHTML, CSS, PHP, JAVA SCRIPT, ASPX. Korzystamy z baz danych MySQL, SQL. Serwisy są tworzone zgodnie z obowiązującymi standardami oraz dostosowane tak, aby były przyjazne dla wyszukiwarek i sprzyjały wysokim pozycjom pod konkretnymi frazami związanymi z Państwa stroną lub działalnością.

Tutaj znajdują się dane pod którymi możesz się z nami skontaktować.
Jeśli jesteś zainteresowany wstępną wyceną możesz skorzystać również z formularza dostępnego na naszej stronie

Proar
NIP 9691481632
REGON 241691629

email: webmaster@proar.pl