Nasze rozwiązania tworzymy tak, aby każdy mógł do nich dotrzeć. Nie ważne jakiej przeglądarki używa, ważne jest to, aby odwiedzający stronę mógł zawsze zobaczyć to co go interesuje w formie takiej, jakiej sobie Państwo życzą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przedstawiona oferta jest tworzona z myślą o konkretnym zadaniu i porusza kwestie ściśle związane z Państwa wymogami. Nie wsadzamy wszystkich serwisów w systemy cms zawierające 90% nie potrzebnych funkcji obciążających serwery a tworzymy indywidualne rozwiązania.
Dla interneuty nie jest najważniejsza duża ilość grafiki której załadowanie bardzo bardzo długo trwa. Szczególnie dla mobilnych userów. Doświadczenie mówi, że osoba nie będzie czekała w nieskończoność. Znajdzie inną stronę o bardzo podobnej tematyce. Ładnie wyglądająca strona, nie przesadna odpowiada wszystkim.
To co robimy staramy się utrzymywać na takim poziomie, aby każda ze stron była zadowolona. Aplikacje pisane są w językach XHTML, CSS, PHP, JAVA SCRIPT, ASPX. Korzystamy z baz danych MySQL, SQL. Serwisy są tworzone zgodnie z obowiązującymi standardami oraz dostosowane tak, aby były przyjazne dla wyszukiwarek i sprzyjały wysokim pozycjom pod konkretnymi frazami związanymi z Państwa stroną lub działalnością.

Ceny stron są bardzo zróżnicowane i wszystko zależy od skomplikowania projektu. Proste strony wykonujemy już od 500 złotych, skomplikowane aplikacje internetowe mogą kosztować nawet kilka tysięcy i więcej, dlatego prosząc nas o wycenę postaraj się umieścić jak najwięcej informacji na temat projektu co pozwoli nam dokładnie sprecyzować nasz nakład pracy, a co za tym idzie koszt wykonania serwisu. Prezentujemy kilka pytań, które na pewno pomogą przy wstępnej wycenie

  • Jaki będzie szacowany rozmiar serwisu? (ilość podstron)
  • Jakie zadania ma aplikacja, strona spełniać? (sprzedaż, prezentacja firmy)
  • Czy strona ma posiadać panel zarządzania treścią?
  • Czy strona ma posiadać elementy takie jak formularz kontaktowy, galeria, katalog produktów, system aktualności?
  • Czy serwis będzie utrzymywany na naszych serwerach?
  • Czy posiadają Państwo sprecyzowany termin wykonania, uruchomienia serwisu bądź aplikacji.